Knihovny palmových listů v Indii - Ing. Pavel Krejčí (Prostějov)

PROSTĚJOV, Spirito - Knihovny palmových listů v Indii - Ing. Pavel Krejčí (Prostějov)

PROSTĚJOV, Spirito
Čtvrtek 18.1.2018
od 17:00
PROSTĚJOV, Spirito
Czech Republic
0 účastníků
Ing. Pavel Krejčí - Knihovny palmových listů v Indii

- v jejich útrobách možná I PRO TEBE čeká 6 000 let tvůj osud sepsaný na palmovém listu. Po přednášce máš možnost přihlásit se na ŽIVÉ ČTENÍ tvého palmového listu v Praze v ČERVNU 2016. Průvodce knihovnami palmových listů Ing. Pavel Krejčí přijíždí s čerstvými zážitky z jižní Indie.
Zábavným a i pro laiky pochopitelným způsobem tě seznámí s konkrétními principy práce s PALMOVÝM LISTEM, KARMOU a způsoby jejího čištění. Převezmi konečně odpovědnost za svůj život, nech si nalézt palmový list, přijmi jeho obsah, přestaň se vymlouvat a ZAČNI pracovat. Neni to ale JEN o informacích. "Dodělej to, nebo tě to dodělá" - je jeho oblíbený slogan, který se bohužel často naplňuje při jeho psychoterapeutické praxi.

"Nejde o informaci, ale o tvoji TRANSFORMACI".

UŽ JSI ZKUSIL(A) SKORO VŠE A POŘÁD SE TI NEDAŘÍ? Co je to karma? Proč působí zákon akce a reakce i na nás? Lze čistit karmu? Proč ti stále život proklouzává mezi prsty a osud ti nepřeje? Lze vyčistit tvoji, či rodovou karmu? Ano. Řeknu, jak můžeš začít konkrétně pracovat sám (a) na sobě a co k tomu budeš potřebovat. Co získáš? Informace jak začít pracovat, aby se běh Vašich věcí rozhýbal. Jak na to? Převezmi konečně odpovědnost za svůj život, nech si nalézt a pak přečíst palmový list a začni realizovat svůj optimální životní plán. Nejde jen o informaci z palmového listu! Jde o tvoji transformaci, dozvíš se také, co vše máš konkrétně pro takový cíl udělat.
Otisky pro čtení palmových listů provede Veronika Theresia Walsbergerová ,otisk stojí 600 Kc a již teď se na Vás oba tešíme ♥
Vstupné je 50 Kč, které poprosím na číslo účtu 269101365/0300 , Váš mobil a město a nahlášení u mně, buď do zprávy na FB nebo na email walsbergerovi@seznam.cz


Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.