60. Žatecká Dočesná 2017 - největší slavnosti chmele v Eu.

MĚSTSKÉ DIVADLO ŽATEC - 60. Žatecká Dočesná 2017 - největší slavnosti chmele v Eu.

MĚSTSKÉ DIVADLO ŽATEC
Pátek 1.9.2017
od 18:00
Sobota 2.9.2017
do 23:55
MĚSTSKÉ DIVADLO ŽATEC
Czech RepublicZatecDvořákova 2743801
Zobraz na mapě
3792 účastníků
KOMPLETNÍ PROGRAM 2017 .... prosím SDÍLET !!!
Název: DOČESNÁ 2017 – 60. ročník slavností chmele a piva
Datum: 1. a 2. září 2017
Místo: Město Žatec
Vstup: ZDARMA
www.docesna.cz
Pořadatel: Městské divadlo Žatec, Město Žatec

FB událost: fttps://www.facebook.com/events/1885596488366763

PÁTEK 1. 9. 2017
NEXEN STAGE (Náměstí Svobody)
18:00 – 18:40 Zahájení (Chmelobrana, zástupci města)
18:40 - 19:10 Děti svému městu
19:10 – 20:10 The Little Bit Band

Zobrazit více
20:30 - 21:30 Guns and Roses Tribute
22:10 - 23:30 Vojta Dyk & B-Side Band
(Moderují Radka Mašková a Radek Jirgl)

INNOGY STAGE (Letní kino, Vrchlického ulice)
18:00 - 18:20 Zahájení
18:20 - 19:30 Mandrage
20:00 - 21:00 Circus Brothers
21:40 - 22:40 Citron, Ladislav Křížek a Tanja
23:00 - 24:00 Debustrol
(Moderuje Karel Fiala)

SOLAR TURBINES STAGE (nám. Prokopa Velkého)
18:00 - 18:20 Zahájení
18:20 - 19:20 Průvan
19:50 - 20:50 Zrní
21:20 - 22:30 Věra Martinová
23:00 - 24:00 Jelen
(Moderuje Milan Hořejší)

YANFENG STAGE (Historické tržiště, Dvořákova ulice)
18:00 – 24:00 Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti i rodiče,
Každou hodinu historický program (Rytířské souboje, alchymista, atd.)

SOBOTA 2. 9. 2017

NEXEN STAGE (Náměstí Svobody)
12:30 - 13:00 Žatečanka
13:00 - 13:25 Zahájení, Delegace, Partneři Dočesné
13:25 - 13:35 Vyhodnocení degustace piva
13:35 - 14:50 Žatečanka + tanec s korbelem + česání chmele
14:50 - 15:05 Nexen (Soutěž generálního partnera)
15:40 - 16:50 Hana Zagorová s kapelou
17:40 - 18:50 CBC Big Band a Dalibor Gondík
(Slavnostní Galakoncert k 60. výročí Dočesné)
19:40 - 20:50 Petr Bende band a Cimbalová muzika Grajcar
21:40 - 23:00 Ivan Král s kapelou
(Moderují Dalibor Gondík a Radek Jirgl)

INNOGY STAGE (Letní kino, Vrchlického ulice)
14:00 - 15:00 Voxel
15:30 - 16:30 Hlahol
17:00 - 18:00 Jaksi Taksi
18:40 - 19:40 Skyline
20:20 - 21:20 Vypsaná Fixa
22:00 - 23:00 Jegr
(Moderuje Karel Fiala)

SOLAR TURBINES STAGE (nám. Prokopa Velkého)
10:30 - 11:00 Jitřenka Žatec s pohádkou
11:00 - 13:30 Divadlo Koňmo
14:00 - 15:00 Eva a Vašek
15:30 - 16:30 Pepa Fousek
17:00 - 18:00 Ivan Mládek & Banjo Band
18:40 - 19:40 Švihadlo
20:20 - 21:20 Coda
22:00 - 23:00 N.O.H.A.

YANFENG STAGE (Historické tržiště, Dvořákova ulice)
12:00 – 22:00 Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti i rodiče, Každou hodinu historický program
(Rytiřské souboje, alchymista apod.)

KLÁŠTERNÍ ZAHRADA (tř. Obránců míru)
Odpočinková zóna s dopoledním programem pro dříve narozené a odpoledne s dětským programem s prezentací Žateckých zájmových organizací a spolků.
10:00 - 11:30 A léta běží – program především pro starší
Veselá Sedma Jana Sedlaříka (dechová hudba z Vysočiny)
12:00 – 13:30 Prague Dolls (vokálně instrumentální kvintet)
13:00 – 17:00 Prezentace Žateckých zájmových spolků a organizací
14:00 - 17:00 Každou celou hodinu program pro rodiče s dětmi (soutěže, tanec, kouzelník, hudba, balónková show)

Doprovodné akce:

Pátek 1. 9. a Sobota 2. 9.
Chovatelský areál Žatec (výstava Králíků, drůbeže, holubů a exotů, pořádá Svaz chovatelů)

Husitská Bašta (expozice muzea Homolupulů, pořádá Chmelobrana)

Odborná degustace piv (Chmelářský institut)

Živý Obraz – ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce na světě na nám. Svobody

Underwall 2017 - sobota 2. 9.: Streetbalcup Žatec 6. ročník, od 9:00, venkovní hřiště 2. ZŠ,

Skatečesná vol. 5, od 11:00, skatepark pod rampami
Live stage, od 17:30, skatepark pod rampami
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.