Kyčn-Sešn

Klempírna DEPO2015 - Kyčn-Sešn

Klempírna DEPO2015
Neděle 1.3.2020
od 18:30 do 21:30
Klempírna DEPO2015
Czech Republic
12 účastníků

// for english scroll down //

//Prosím přihlašte svůj projekt nejpozději do 25. října 2016.//

Nezáleží, jestli jste v Plzni nový, nebo zde žijete pár let. KYČN SEŠN je ideální příležitost jak dát vědět o sobě a o vašem projektu. KYČN SEŠN zamená víc než jen prezentace vašich projektů. Pomůže vám získat microgrant z veškerého vybraného vstupného.

Cílem je především podpořit mladé designéry a umělce v získání finanční podpory na jejich projekty a poskytnout jim možnost prezentace před veřejností. Crowdfunding a networking jsou dva pojmy, které k tomuto projektu neoddělitelně patří. Crowdfunding je způsob financování, kdy větší počet osob přispívá na společný záměr. Networking znamená propojování lidí a rozvíjení osobních kontaktů.
..............................................................................................
//Please submit your project no later then 25 October 2016.//

No matter if you are new in Pilsen, or live here a couple of years. KYČN SEŠN is the perfect opportunity to let you know about yourself and about your project. KYČN SEŠN means more than just a presentation of your projects. It will help you get microgrant from all the selected tickets.

The aim is primarily to support young designers and artists to obtain financial support for their projects and give them the opportunity to present before the public. Crowdfunding and networking are two concepts that this project are inseparable. Crowdfunding is a way of financing, in which a larger number of people contributing to the same outcome. Networking is about connecting people and developing personal contacts.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.