Maok – koncert k podzimní rovnodennosti

Lorien, Nenačovice 80 - Maok – koncert k podzimní rovnodennosti

Lorien, Nenačovice 80
Sobota 19.9.2015
od 20:00
Lorien, Nenačovice 80
Czech Republic
45 účastníků
Milí přátelé,
srdečně vás zveme na koncert slovenského multiinstrumentalisty, skladatele meditační, filmové a divadelní hudby. Maok vystoupí opět po dvou letech v Lorienu - v krásném sále obklopeném přírodou, kde bude možné skloubit klid a pohodu se zážitkem koncertu vynikajícího hudebního improvizátora. Více informací o Maokovi a jeho hudební ochutnávky:

Kdy: Koncert se uskuteční v sobotu 19. září 2015 od 20 hod.
Kde: Tvořivý prostor Lorien, Nenačovice 80 (15 min autem z okraje Prahy nebo 4 km pěšky z Loděnice)
Vstupné: 290,- Kč

Po koncertu je možné nespěchat a nechat ve svém nitru odeznít tóny Maokovi hudby, což není zcela běžné. Případně je možné přespat v Lorienu na sále ve vlastním spacáku za 150,- Kč. K dispozici jsou matrace a sociální zázemí.

Navíc máte jedinečnou možnost spojit několik zážitků dohromady. Před koncertem Maoka vystoupí od 18 hod Taneční divadlo Bílá velryba se svým již osvědčeným představením „Muž a žena“. V neděli pak bude navazovat další Lorienský program k oslavě podzimní rovnodennosti. Nedělní program bude ještě upřesněn, ale již teď se můžete těšit na tvořivé dílny (např. si budete moci vyrobit vlastní sandály barefoot), ukázku bojových umění, večerní taneční Spirit párty s DJ Ganeshou a další. Ke všem těmto akcím budou vytvořeny samostatné události s podrobnými informacemi.

Velkou pomocí při zorganizování koncertu bude vaše včasné oznámení o účasti. V případě zájmu a více info kontaktujte Lucii na e-mailu: .cz nebo na mobilu: 775 38 08 38.

Srdečně se na vás těší Lorienští :-)
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.