Cafe Neu Romance

Prague - Cafe Neu Romance

Středa 27.11.2013
od 18:00
Sobota 30.11.2013
do 22:00
Prague
Czech RepublicPragueTechnická 6160 00
Zobraz na mapě
0 účastníků
ENG: Robots are coming to Prague! The Danish Embassy will be there. Will you be there too?

One of the main organisers of the International Robot Performance Festival is the Danish robot marketing and event firm Vive Les Robots, headed by Christian Gjørret. Verner Brems and Phic Van Dang from Denmark will contribute to the exhibition with their illustrative interpretations of Karel Capek’s Rossum’s Universal Robots. The Danish films Mechanical Love and The Girl and the Robot will be screened Thursday November 28t. On November 30th the LEGO Group presents a Day of LEGO MINDSTORMS which will be opened by deputy ambassador Lars Kjellberg.

You are cordially invited for the opening ceremony on November 27th at 6 pm. The following days the festival can be visited from 10 am – 10 pm. All events are for free. Here a link to the full program:

Come and find out with us the newest trends in robotics in the city which was its craddle and which gave to the world the term "robot" as early as in 1920.
_____________________________________________________

CZE: Roboti přicházejí do Prahy! Dánské velvyslanectví bude u toho. Co vy?

Jeden z hlavních organizátorů Mezinárodního festivalu robotů je dánská společnost Vive Les Robots vedená Christianem Gjørretem. Výstavu festivalu obohatí Verner Brems a Phic Van Dang z Dánska, kteří se ve svých kolážích a ilustracích nechali inspirovat dramatem „R.U.R.“ od Karla Čapka. Čeká vás také dánský dokument „Mechanická láska“ („Mechanical Love“) a krátký film „Dívka a robot“ („The Girl and the Robot“), které se budou promítat ve čtvrtek 28.11. Na sobotu 30.11. je pak naplánovaný Den LEGO MINDSTORMS, který zahájí zástupce dánského velvyslance v ČR Lars Kjellberg.

Nenechte si také ujít slavnostní zahájení celého festivalu, které se uskuteční ve středu 27.11. od 18 hodin v galerii Národní technické knihovny. Festival a výstava jsou k vidění od čtvrtka do soboty každý den od 10 do 22 hodin. Vstup na festival a veškeré doprovodné akce je volný. Kompletní program najdete zde


Zobrazit více
Pojďte s námi objevovat nejnovější trendy v oblasti robotiky ve městě, ve kterém v roce 1921 vůbec poprvé zaznělo slovo “robot”.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.