Podzimní přednáškový večer s Marketingovou Plzní | Obsah v marketingu

Pilsen - Podzimní přednáškový večer s Marketingovou Plzní | Obsah v marketingu

Pilsen
Středa 10.10.2018
od 17:45 do 21:00
Pilsen
CZPilsenResslova 1430100
Zobraz na mapě
0 účastníků
Tumtududuuuuu, již 3. přednáškový večer je tu. A tak nám, dámy a pánové, dovolte, abychom vás na něj pozvali. Podzimní MPakce je tentokrát zaměřena na obsah v marketingu.
17:45 - 18:00 | Čas určený především pro vás
Tento čas je primárně určený pro vás a váš příchod. Fanfáry zajištěny.
18:00 - 18:05 | Přivítáníčko
Že je důležité slušně pozdravit a poděkovat, to všichni dobře víme. Proto vás během prvních 5 minut náležitě přivítáme a uvedeme vás do přednáškového večera. Zároveň poděkujeme našim milým sponzorům.
18:10 - 18:40 | Storytelling, klíč k srdci zákazníka
První přednášku si pro vás připravila Adélka Jursíková z Taste Digistory. Adéla se věnuje copywritingu, idea makingu a obsahovým strategiím. Komerční texty vytváří bezmála 9 let, svět písmenek ji však nepřestává bavit. Ve volném čase pracuje na osobním blogu, vlastní knize, poznává svět a udržuje stabilní hladinu kofeinu v krvi.
Během přednášky Storytelling, klíč k srdci zákazníka se dozvíte nejen to, co ten storytelling vůbec je, nýbrž i o jeho možnostech uplatnění jak na stránce O nás, tak u popisku výrobku, který zdánlivě žádný příběh nemá.
18:45 - 19:15 | Zákulisí live streamu
Přednáškou číslo 2. vás provede Jiří Kunc, zakladatel Studia zamlklých mužů, jediné firmy, která se v ČR specializuje výhradně na live stream. Úskalí streamování na facebook, praktické ukázky násobení dosahu videa na sociálních sítích, slabiny a specifika českého trhu a také to, že prodat stream a ještě na něm vydělat je jednodušší, než prodat rohlík, to jsou témata, o kterých bude řeč.
19:20 - 19:50 | Tajné nejtajnější překvapení
Jaká by to byla akce bez super tajného překvapení. Posledního spíkra i téma jeho přednášky si tedy prozatím necháme pro sebe. Ale velmi, opravdu velmi brzy přijde chvíle, kdy vám vše odtajníme. Těšte se!
20:00 - 21:00 | Povídání a popíjení čas
Po 20 hodině se všichni přesuneme do DEPO kavárny, kde probereme vše z přednášek, práce a klidně i soukromého života. 
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.