HR snidane: Na prvnim dojmu pri nastupu zalezi - jak spravne onboardovat

HR snidane: Na prvnim dojmu pri nastupu zalezi - jak spravne onboardovat

Úterý 11.12.2018
od 20:30 do 23:00
CZY Soft, Doudlebska 1699/5, 140 00 Praha 4
Zobraz na mapě
0 účastníků
Odchází vám často zaměstnanci krátce potom co jste je těžko získali? Odmítají vám nabídku těsně před nástupem kvůli konkurenci?  
 
Přijďte si poslechnout nejnovější trendy v HR. Zodpovíme otázky: Jaké HR nástroje používají technologické společnosti a leadeři ve svých oborech? Zaslechli jste o umělé inteligenci, gamifikaci, employee experience, nebo o automatizaci recruitmentu v nadcházejících 5 letech? Pobavíme se tedy o budoucnosti práce, ale i úspěšných příbězích se zvládnutím onboardingu. Odnesete si např. zkušenosti společnosti Ysoft a dozvíte se více o evoluční platformě pro onboarding, řízení a podporu spolupráce týmu, organizaci procesů a interní komunikaci. 


Přijďte se nachytřit jakým způsobem můžete převálcovat konkurenci i Vy. Budete mít možnost, získat cenné informace a diskutovat jak s řečníky Petrem Zelenkou z Hackerly a Karlem Fuksou/Honzou Polákem z Y Soft Clerbo, tak i s ostatními účastníky o tématech, které vás zajímají.
 
Rádi Vás přivítáme na přátelské snídani.
Seminář je určen pro firmy od 100 a více zaměstnanců. Organizátor si vyhrazuje právo, vyřadit z registrace osoby, které nejsou relevantní pro tento seminář.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.