Connections by Keboola

VNITROBLOCK - Connections by Keboola

VNITROBLOCK
Středa 29.5.2019
od 9:00 do 12:00
VNITROBLOCK
CZPraha 7-Holešovice31 Tusarova170 00
Zobraz na mapě
0 účastníků
Connections by Keboola
Věříme, že smysluplným propojením vzniká nová hodnota. A že to platí univerzálně, nejen pro datové zdroje, pobočky a oddělení, ale také pro naše klienty, partnery a datové experty mezi sebou. Proto pořádáme Connections.
Ve středu 29. května budete mít ve Vnitroblocku možnost potkat lidi, kteří čelí stejným výzvám jako vy sami, hrdiny, kteří mění firmy pomocí dat. Program dopoledne otevřou příběhy úspěšné datové transformace, po krátké pauze se otevře možnost pro společnou diskuzi u čtyřech kulatých stolů, kde můžete s přítomnými speakery, datovými experty a ostatními účastníky řešit vlastní výzvy a sdílet své zkušenosti.

4 talky – 4 témata – 4 kulaté stoly
8:30 – 9:00      |  open doors9:00 – 9:15      |  zahajujeme 9:15 – 10:20    |  4 témata = 4 data people10:20 – 10:30  |  coffee break10:30 – 12:00  |  4 kulaté stoly = 4 diskuzní kruhy

TALKS
Michal Buzek (Heureka) & monetizace dat...o tom, jak interní data použít k tvorbě vlastního produktu.
Lukáš Uhl (Zoot) & datová páteř firmy...o datech jako nejlepším příteli, který vám připraví pole pro strategická rozhodnutí. 
Pavel Doležal & Petr Šimeček o tom, kam míří KeboolaKeboola napnula svá chapadla po celém světě, ale na tuhle akci se sjede pevné jádro do Prahy. CEO Pavel Doležal dorazí z Chicaga promluvit o misi Kebooly jako firmy, která spojuje lidi a firmy skrze jejich data. Jeden ze zakladatelů Kebooly Petr Šimeček na to půjde produktově a řekne, co se chystá ve vývoji platformy.
 Petr Františ (Red Bull Team Šonka) & datový doping...o tom, jak vyhrát závod pomocí dat. Na RedBull Air Race se měří zajímavým způsobem úspěch závodníků a když jde o tisíciny sekundy, hraje roli každý detail. Jaká data ovlivňují úspěch letců a jejich strojů? Roli hraje třeba výkon motoru, teplota, síla nebo směr větru.
 
KULATÉ STOLY
Michal Buzek (Heureka)

Zobrazit více
Lukáš Uhl (Zoot)
Radek Hájek (Kofola)
P. Doležal & P. Šimeček (Keboola)Akce je určena klientům a partnerům Kebooly. 
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.