"HOLKY V AKCI" REPETE by LHH Prague  Elevating Women In Leadership "Prolog"

HUBHUB, 5. patro (pls wait to be seated) - "HOLKY V AKCI" REPETE by LHH Prague Elevati...

HUBHUB, 5. patro (pls wait to be seated)
Úterý 15.10.2019
od 9:00 do 11:00
HUBHUB, 5. patro (pls wait to be seated)
CZPraha 1Panská 854/2110 00
Zobraz na mapě
0 účastníků


Pro jedinečný ohlas zářijového eventu "Holky v akci" jsme se rozhodli zrealizovat REPETE a dáváme tím šanci i těm, kteří se nestihli nebo nemohli zaregistrovat na předchozí termín.

Proč "HOLKY V AKCI?"
Elevating Women in Leadership (EWIL)
Svět práce se zásadně mění, kupodivu ženy stále zůstávají v menšině, co se týče vedoucích rolí nejen v businessu.
Přidejte se do týmu, který jako jeden z prvních v ČR (ve spolupráci se švýcarským týmem LHH Zurich) komponuje a validuje 9 modulovou akademii ve stylu boot campu a uvádí do života praktický seriál setkání pro nastupující generaci lídrů - žen.
Program naplněný praktickými daty z Evropy i České republiky a ukázkovými nástroji povede náš "partner in crime" Kateřina Šamanová, kterou toto téma doslova uchvátilo. Kateřina má k tomuto tématu co říci nejen z vlastních zkušeností, které získala během působení na vedoucích HR pozicích ve významných českých i globálních společnostech, ale i jako kariérní kouč.
Těší se na Vás: Michal Hatina, Country Head LHH & team LHH Prague office
Prolog "Holky v akci" 15. 10. 2019 od 09:00 do 11:00 v HUB HUB, Panská 2, Praha 1 - vstup zdarma pro dvě osoby z jedné společnosti. 
Dvouhodinový program je koncipován jako interaktivní dialog k 9 pečlivě připraveným modulům Programu „Holky v akci“, který bude realizovaný od října 2019 do dubna 2020.
Event je určen zkušenějším HR & Development profesionálům, kteří mají skutečný zájem stát se součástí komunity akcelerující pohyb žen do managementu. 
Pro více informací o otevřeném Programu nebo jeho jednotlivých částech nás můžete kontaktovat přes email: kuhnelova@lhh.cz nebo telefonicky 777 194 922.


Zobrazit více


Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Ukaž trochu lásky.

A dej nám like!

Děkujeme.

Jedním palcem nahoru velice pomůžete.

Děkujeme.